Doporučené4

Nepřehlédněte!

Naši partneři

Platba, balné i doprava gratis nad 1.000,- CZK.

Užijte si nákupy bez starostí o dopravu! V Lafuma Nábytek Vám zabalíme a doručíme Váš vysněný nábytek ZDARMA u všech objednávek nad 1000 Kč. Bezhotovostní platba je gratis vždy.

Doručení do 10 dnů

Většinou to zvládneme i dříve, garantujeme 10 pracovních dní a Váš vysněný kousek je u Vás!

Zažívejte jedinečný stav beztíže (Zero Gravity)

Jen málo křesel na trhu poskytuje skutečný relax ve stavu beztíže (Zero Gravity nebo také kardio poloha) - zažijte blahodárný pocit uvolnění, tělo je pocitově 7x lehčí, zlepšuje se krevní oběh, uvolňuje se dech, páteř a svaly celého těla.

Udržitelná výroba v Evropě

Již 70 let vyrábíme v Evropě z 99% evropských surovin s důrazem na ekologii, udržitelnost a zdravotní nezávadnost. Náš nábytek je trvanlivý, odolný a opravitelný - nabízíme náhradní díly.  

Nejlepší zahradní a relaxační nábytek Lafuma MOBILIER!

Lafuma Nábytek je exkluzivní dovozce a prodejce evropské značky Lafuma MOBILIER, která se již od roku 1954 věnuje výrobě komfortního a odolného nábytku pro venkovní i vnitřní prostory.

Nabízíme širokou škálu zahradních relaxačních křesel, lehátek, stolů, židlí a doplňků, které promění váš domov v oázu klidu a relaxace. Navštivte náš e-shop a objevte kouzlo funkčního designu, kvality a odolnosti!

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě! 

“Pohodlí je naše práce, zdravý rozum naše přirozenost, pohoda je naším posláním.”

Aktuality


Nový e-shop Lafuma NÁBYTEK, nová kolekce 2024 a ceny na přivítanou jsou tady!

Nový e-shop Lafuma NÁBYTEK, nová kolekce 2024 a ceny na přivítanou jsou tady!

Jsme nadšeni, že vám můžeme představit kompletně přepracovaný eshop Lafuma Nábytek plný nových funkcí a úžasných produktů! Náš cíl je jediný: poskytnout vám co nejlepší zážitek z nakupování online a usnadnit vám objevování kouzla francouzského designu a kvality v oblasti relaxačního a venkovního nábytku.

Na přivítanou jsme snížili ceny nejprodávanějších produktů! Slevy se u nás sčítají, tak hurá nakupovat... 


Lafuma Nábytek a Nadace VIZE97 spojují síly v projektu Relax do nemocnic!

Lafuma Nábytek a Nadace VIZE97 spojují síly v projektu Relax do nemocnic!

Společně s Nadací VIZE97 Dagmar a Václava Havlových jsme s hrdostí spustili nový projekt s názvem Relax do nemocnic. Cílem projektu je usnadnit náročnou práci zdravotníkům a vyjádřit jim vděčnost za jejich obětavost a nasazení.

Všem zdravotníkům patří náš respekt a vděčnost. Děkujeme!


Slavíme 70 let elegance a komfortu!

Slavíme 70 let elegance a komfortu!

Již 70 let se Lafuma MOBILIER zasazuje o to, abychom si mohli užívat pohodlí a krásu francouzského designu v našich domovech i na zahradách. Od skromných začátků s výrobou skládacích kempingových židlí se Lafuma MOBILIER vypracovala na světově proslulou značku, která je synonymem pro inovativní design, špičkovou kvalitu a maximální pohodlí.


Další ocenění: Nejlepší zahradní nábytek v Německu 2024

Další ocenění: Nejlepší zahradní nábytek v Německu 2024

Zlatý relaxační standard pro pohodlí a pohodu. Lafuma Mobilier je opět „Top Garden Brand 2024“ s plným počtem bodů.

Naše relaxační křesla a opalovací lehátka získávají opakovaně od roku 2021 nejvyšší možné hodnocení v kategorii Zahradní nábytek!

Otázky, které byste si měli položit před nákupem pohodlného křesla

Otázky, které byste si měli položit před nákupem pohodlného křesla

Pohodlné křeslo je nedílnou součástí každého domova. Ať už ho chcete na terasu, na zahradu, do pracovny, do obývacího pokoje jako TV křeslo, nebo do čtecího koutku, výběr správného křesla může být oříšek. V tomto článku Vám položíme několik klíčových otázek, které Vám pomohou zúžit výběr a najít křeslo, které bude perfektně vyhovovat Vašim potřebám.


Jaké je nejlepší křeslo na bolesti zad?

Jaké je nejlepší křeslo na bolesti zad?

Pokud jde o nalezení správného křesla pro zmírnění bolesti zad, může být výběr obtížný. Pokračujte ve čtení pro odborné rady ohledně výběru křesla, které vám poskytne maximální úlevu a pohodlí.


Jak vybrat to nejlepší křeslo pro seniory?

Jak vybrat to nejlepší křeslo pro seniory?

Stárnutí s sebou přináší mnoho změn, ať už fyzických, tak psychických. Jedním z důležitých faktorů pro udržení zdraví a vitality je i kvalitní odpočinek. Správně vybrané křeslo může seniorům dopřát komfort, pohodu a relaxaci, které si zaslouží a zároveň jim pomoci s některými zdravotními obtížemi.

V tomto článku se podíváme na to, co je důležité při výběru křesla pro seniory a představíme vám křesla Lafuma, která splňují všechny požadavky na komfortní a zdravé sezení.


Venkovní dekorace: jaké trendy přináší rok 2024?

Venkovní dekorace: jaké trendy přináší rok 2024?

Venkovní dekorace: jaké trendy přinese rok 2024? Rok 2024 teprve začal a mezi novými dekorativními produkty se již objevuje několik trendů. Jasné barvy, nové technologie a neominimalismus slibují závan čerstvého vzduchu pro nadcházejících dvanáct měsíců! Tyto tři trendy pro venkovní dekorace v roce 2024 jsme pro vás analyzovali a můžeme říci, že jsme z nich nadšeni.

Rádce

Proč byste si měli vybrat křeslo s polohou stavu beztíže neboli "Zero Gravity"?

Proč byste si měli vybrat křeslo s polohou stavu beztíže neboli "Zero Gravity"?

Co je výjimečného na křesle "Zero Gravity"? V křesle "Zero Gravity" si můžete odpočinout bez kompromisů! Poloha "Zero Gravity" doporučovaná lékaři, ergoterapeuty a zdravotními specialisty slibuje čistou relaxaci.

Co znamená poloha "Zero Gravity"?
Tato poloha vleže, při níž jsou nohy mírně nad srdcem, odpovídá poloze, kterou tělo přirozeně zaujímá v nulové gravitaci. Tento termín pochází od NASA ze 70. let 20. století. Přestože stále cítíte váhu vlastního těla, pocit gravitace je sedmkrát, podobně jako při plavání ve vodě. Tato poloha, kterou zaujímáte v lehátku Lafuma MOBILIER, vám proto umožňuje optimalizovat činnost vašeho těla. Toto křeslo aktivně působí proti bolestem zad a podporuje celkovou relaxaci a okamžitou úlevu od stresu. Nohy jsou zvednuté, stehna a horní část těla svírají úhel 127 stupňů - ideální úhel sklonu pro optimální relaxaci. Bederní páteř je v neutrální poloze, zádům se uleví, krev lépe cirkuluje a zklidní se i dech.


Vyberte si svoje křeslo na celý život

Vyberte si svoje křeslo na celý život

Ať už hledáte křeslo pro relaxaci na zahradě, pohodlné posezení u krbu nebo lehké a kompaktní křeslo na výlety, Lafuma má pro vás to pravé.

V nabídce najdete širokou škálu modelů v různých designech a barevných provedeních, takže si vyberete křeslo, které dokonale zapadne do vašeho interiéru i exteriéru.

Vyberte si Lafuma křeslo a užijte si díky 5 leté záruce a opravitelnosti pohodlí a relaxaci po celý život.

Křeslo Lafuma se stane vaším věrným společníkem pro všechny chvíle odpočinku a pohody.

Další
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.