O nás - Lafuma NÁBYTEK

Poctivý relax pro každého s křesly Lafuma MOBILIER na celý život!

Lafuma NÁBYTEK je od roku 2022 výhradní zastoupení značky Lafuma MOBILIER pro Česko a Slovenko. Lafuma MOBILIER už 70 let navrhuje a vyrábí v Evropě kvalitní relaxační a venkovní nábytek. Díky tomu, že jsme součásti "rodiny" Lafuma MOBILIER s přímými vazbami na výrobu a experty mateřské společnosti, Vám nabízíme ty nejlepší podmínky a příjemný nákupní komfort. O produktech Lafuma MOBILIER víme téměř vše, známe jejich historii, výrobní proces, testování a hlavně lidi, kteří za tím vším stojí. 

U nás se můžete spolehnout na:

- široký sortiment,

- pravidelné akce a outlet,

- položky skladem v ČR s dodáním do 7 pracovních dní od zaplacení,

- nejlepší ceny - pokud i tak najdete lepší cenu za stejný produkt v ČR/SK, dorovnáme,

- doprava zdarma s PPL při objednávce nad 1.000,- Kč,

- poradenství, kdykoliv zavolejte, napište,

- 5 let záruka na veškerý nábytek, 2 roky na doplňky a řadu MOBILIER PRO,

- kvalitní, rychlý a spolehlivý servis (záruční i pozáruční),

- náhradní díly. 

Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě!

"Lafuma NÁBYTEK je splněný sen o kvalitním odpočinku. Od lásky na první "posez" v kraji Languedoc před mnoha lety, po reálnou možnost přinést i k nám poctivý relax, podpořený stylem, kvalitou a praktičností. Venkovní nábytek od společnosti Lafuma MOBILIER, která kóduje udržitelnost, trvanlivost a opravitelnost do designu svých relaxačních křesel, lehátek i sad ke stolování, je navrhovaný a vyráběný už od roku 1954 u nás v Evropě. A s velkým důrazem na ekologii a udržitelnost. Nabízíme trvanlivý nábytek s 5letou zárukou a snadno dostupnými náhradními díly od drobných plastů až po nové potahy.

Je pro mě naplňující dopřávat dalším lidem ten jedinečný pocit pohody ověřený u mnoha zákazníků po celém světě, ale hlavně na sobě, rodině a přátelích. Už si ani nedovedeme přestavit, že bychom si nemohli po náročném dni nebo při práci na zahradě "srovnat" tělo, či jen tak zažívat chvíle pohody na terase nebo u vody v relaxačním křesle v poloze "stavu beztíže".

Užijte si ten pocit pohodlí s námi... Rádi vám pomůžeme vybrat to ideální pohodlí právě pro vás. Kdo jednou zkusí, nechce jinak!"

Roman Lukeš, Lafuma NÁBYTEK s.r.o.

Country Manager & Ambasador 

LAFUMA MOBILIER pro Česko a Slovensko