Rádce

Vyberte si svoje křeslo na celý život

Vyberte si svoje křeslo na celý život

Ať už hledáte křeslo pro relaxaci na zahradě, pohodlné posezení u krbu nebo lehké a kompaktní křeslo na výlety, Lafuma má pro vás to pravé.

V nabídce najdete širokou škálu modelů v různých designech a barevných provedeních, takže si vyberete křeslo, které dokonale zapadne do vašeho interiéru i exteriéru.

Vyberte si Lafuma křeslo a užijte si díky 5 leté záruce a opravitelnosti pohodlí a relaxaci po celý život.

Křeslo Lafuma se stane vaším věrným společníkem pro všechny chvíle odpočinku a pohody.


Proč byste si měli vybrat křeslo s polohou stavu beztíže neboli "Zero Gravity"?

Proč byste si měli vybrat křeslo s polohou stavu beztíže neboli "Zero Gravity"?

Co je výjimečného na křesle "Zero Gravity"? V křesle "Zero Gravity" si můžete odpočinout bez kompromisů! Poloha "Zero Gravity" doporučovaná lékaři, ergoterapeuty a zdravotními specialisty slibuje čistou relaxaci.

Co znamená poloha "Zero Gravity"?
Tato poloha vleže, při níž jsou nohy mírně nad srdcem, odpovídá poloze, kterou tělo přirozeně zaujímá v nulové gravitaci. Tento termín pochází od NASA ze 70. let 20. století. Přestože stále cítíte váhu vlastního těla, pocit gravitace je sedmkrát, podobně jako při plavání ve vodě. Tato poloha, kterou zaujímáte v lehátku Lafuma MOBILIER, vám proto umožňuje optimalizovat činnost vašeho těla. Toto křeslo aktivně působí proti bolestem zad a podporuje celkovou relaxaci a okamžitou úlevu od stresu. Nohy jsou zvednuté, stehna a horní část těla svírají úhel 127 stupňů - ideální úhel sklonu pro optimální relaxaci. Bederní páteř je v neutrální poloze, zádům se uleví, krev lépe cirkuluje a zklidní se i dech.


Jaké potahy nabízíme a který vybrat?

Jaké potahy nabízíme a který vybrat?

V závislosti na modelu je náš nábytek Lafuma vybaven potahy s různými vlastnostmi, všechny jsou ale zdravotně nezávadné a super-odolné - vyvíjené tak, aby odolaly UV záření, měnícím se povětrnostním podmínkám i dalším vlivům, jsou odolné i proti protržení. Snadno se čistí a udržují, takže si budete moci užívat svůj nábytek bez starostí.

V Lafuma MOBILIER si uvědomujeme, že výběr potahu pro Váš zahradní nábytek je důležitým rozhodnutím. Proto vám nabízíme širokou škálu materiálů a barev, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám a stylu. Ať už hledáte odolný potah pro venkovní použití, měkký a pohodlný potah pro interiér, nebo moderní a elegantní design, u nás si jistě vyberete.

Kromě široké škály materiálů vám nabízíme také různé barvy a vzory, takže si můžete vybrat potah, který bude ladit s vaším nábytkem a exteriérem.


Vdechněte svému křeslu Lafuma nový život s novým potahem!

Vdechněte svému křeslu Lafuma nový život s novým potahem!

Vaše křeslo Lafuma vám slouží už léta a stalo se vaším oblíbeným místem pro relaxaci. Časem se ale potah opotřebuje, vybledne nebo se vám prostě jen přestane líbit. To ale neznamená, že byste se museli loučit s celým křeslem! Výměna potahu je snadná a zvládne ji každý.

Důležité:

  • Potahy na lanka a klipy jsou vzájemně kompatibilní. Můžete je libovolně zaměňovat, ať už máte křeslo s lanky nebo s klipy, rozhodující je typ rámu (RT, RSX)
  • Některé potahy jsou kompatibilní s více modely křesel Lafuma. Vždy si proto před nákupem zkontrolujte kompatibilitu potahu s Vaším křeslem.
  • Pokud si nejste jisti, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme vybrat ten správný potah

K čemu slouží aretace polohy na relaxačním křesle a jak ji používat?

K čemu slouží aretace polohy na relaxačním křesle a jak ji používat?

Pomocí aretace si můžete zafixovat libovolnou pozici mezi sezením a ležením ve stavu beztíže.  

Křesla Lafuma jsou vybavena aretačním systémem, který umožňuje zafixovat křeslo v libovolné poloze. Aretační systém je snadno použitelný a umožňuje vám najít tu nejpohodlnější polohu pro odpočinek. 

Pokud si přejete změnit polohu při aktivní aretaci, nezapomeňte nejdříve aretaci odblokovat.


Jaké lehátko Lafuma MOBILIER si vybrat?

Jaké lehátko Lafuma MOBILIER si vybrat?

Všechna lehátka LAFUMA MOBILIER jsou pohodlná a odolná vůči slunečnímu záření i povětrnostním podmínkám. Naše výrobky jsou vyráběny ve Francii a označeny značkou "Origine France Garantie" a poskytujeme na ně pětiletou záruku a vy si tak můžete užívat dlouhé roky odpočinku.