Poradna

Vítejte v Poradně Lafuma Nábytek!

Máte otázky ohledně našeho nábytku Lafuma MOBILIER? Nevíte si rady s výběrem produktu, jeho montáží nebo údržbou? Nebo jen hledáte inspiraci pro váš venkovní prostor? Pak jste na správném místě!

V naší Poradně naleznete vše, co potřebujete pro Váš komfortní a bezstarostný zážitek s nábytkem Lafuma:

Blog: Čtěte zajímavé články o novinkách, trendech a tipech pro výběr a péči o Váš nábytek.

Rádce: Prozkoumejte návody a rady pro montáž, údržbu a používání produktů Lafuma.

Diskuze: Zeptejte se nás na cokoli, co vás zajímá.

Poptávka: Nenašli jste výrobek v e-shopu nebo není skladem? Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.

Věříme, že v naší Poradně naleznete vše, co potřebujete pro váš maximální komfort a spokojenost s nábytkem Lafuma MOBILIER.

Venkovní dekorace: jaké trendy přináší rok 2024?

Venkovní dekorace: jaké trendy přináší rok 2024?

Venkovní dekorace: jaké trendy přinese rok 2024? Rok 2024 teprve začal a mezi novými dekorativními produkty se již objevuje několik trendů. Jasné barvy, nové technologie a neominimalismus slibují závan čerstvého vzduchu pro nadcházejících dvanáct měsíců! Tyto tři trendy pro venkovní dekorace v roce 2024 jsme pro vás analyzovali a můžeme říci, že jsme z nich nadšeni.

Rádce

Proč byste si měli vybrat křeslo s polohou stavu beztíže neboli "Zero Gravity"?

Proč byste si měli vybrat křeslo s polohou stavu beztíže neboli "Zero Gravity"?

Co je výjimečného na křesle "Zero Gravity"? V křesle "Zero Gravity" si můžete odpočinout bez kompromisů! Poloha "Zero Gravity" doporučovaná lékaři, ergoterapeuty a zdravotními specialisty slibuje čistou relaxaci.

Co znamená poloha "Zero Gravity"?
Tato poloha vleže, při níž jsou nohy mírně nad srdcem, odpovídá poloze, kterou tělo přirozeně zaujímá v nulové gravitaci. Tento termín pochází od NASA ze 70. let 20. století. Přestože stále cítíte váhu vlastního těla, pocit gravitace je sedmkrát, podobně jako při plavání ve vodě. Tato poloha, kterou zaujímáte v lehátku Lafuma MOBILIER, vám proto umožňuje optimalizovat činnost vašeho těla. Toto křeslo aktivně působí proti bolestem zad a podporuje celkovou relaxaci a okamžitou úlevu od stresu. Nohy jsou zvednuté, stehna a horní část těla svírají úhel 127 stupňů - ideální úhel sklonu pro optimální relaxaci. Bederní páteř je v neutrální poloze, zádům se uleví, krev lépe cirkuluje a zklidní se i dech.


Jaké relaxační křeslo Lafuma MOBILIER vybrat?

Jaké relaxační křeslo Lafuma MOBILIER vybrat?

Na první pohled vypadají všechna naše relaxační křesla velmi podobně, hlavní rozdíl je patrný v ceně. Cena odráží úroveň komfortu, pojďme se podívat na rozdíly mezi jednotlivými modely.