Venkovní dekorace: jaké trendy přináší rok 2024?

Příroda a nové technologie v centru pozornosti
Příroda je pro hráče ve světě dekorací středem pozornosti. Po plastově-chemickém šílenství 80. let se vrací přirozenost. Syrová, téměř divoká přirozenost, v níž je od roku 2010 kladen důraz na materiály bez umělosti. To znamenalo začátek éry Slowlife, Kinfolk stylu a venkovem inspirovaných venkovních prostor! Dnes je potřeba přírody stále velmi aktuální, možná ještě intenzivnější. Rozumný trend, když vezmeme v úvahu ekologické výzvy, kterým čelíme.

ORON trendy 2024

Letos se tedy příroda opět dostává do popředí zájmu, ale s jednou důležitou novinkou: technologie spojují své síly s touto přirozeností a vytvářejí silné duo. Tato kombinace přírody a technologie má potenciál oživit udržitelnost a učinit naši budoucnost ještě lákavější! V Lafuma MOBILIER má toto téma zvláštní ohlas. Naše týmy zaměřují své úsilí na technické materiály a špičkové technologie, které slouží pohodlí a udržitelnosti výrobků. Tkanina LightComfort s vodoodpudivými a UV odolnými vlastnostmi, nové područky ze 100% recyklovatelného polypropylenu a potahy s technologií BeComfort jsou toho důkazem. V roce 2024 je venkovní dekorace více než kdy jindy ve znamení technologie: technologie, která je v souladu s ekologií, pro ještě větší ochranu životního prostředí a ještě větší pohodlí pro každodenní pohodu.

Pop-up trendy 2024


Trend neominimalismu: zůstaňte zen!
Neominimalismus je dalším trendem ve světě exteriérových dekorací v roce 2024. Kombinuje neutrální barevné tóny, oblé tvary a strukturované materiály. Tento trend zdaleka není nudný, ale splňuje naši potřebu bezpečí a pohodlí. Dům a zahrada se stávají naším útočištěm, naší zónou dobré nálady. Co může být logičtějšího, když vezmeme v úvahu děsivé zprávy z posledních měsíců! Je tedy čas na bezpečí a trend neominimalismu je řešením. Ve společnosti Lafuma MOBILIER jsme tuto potřebu kokonu převedli do palety nadčasových a jemných barev: Pastelové a neutrální odstíny najdete na našich křeslech, lehátkách a pop-upech a pro chladná rána a večery není nic lepšího než naše ultrajemné plédy, které jsou k dispozici ve třech různých barvách.

Pokud jde o tvary, důraz je kladen na křivky: zakřivené linie dodávají jemné akcenty designu našich stolů a křesel Oron, konferenčního stolku Cocoon a křesel Sphinx. To pravé pro vychutnání polední pauzy nebo relaxační siesty v oáze pohody!

V neposlední řadě používá Lafuma MOBILIER stále inovativnější technologie pro vytváření strukturovaných materiálů: např. design cement hledejte na našich HPL deskách stolů (mimořádně odolný kompaktní laminát) nebo potahu Tundra od Sunbrella (odpuzuje vodu, je odolný vůči UV záření a velmi snadno se čistí).

Všechny naše výrobky jsou navrženy s láskou a vyráběny s vášní v Evropě. 

Transat trendy 2024

Doporučené produkty1