Jaké potahy nabízíme a který vybrat?

Široká škála potahů Lafuma MOBILIER pro Váš dokonalý komfort.

Naše značka Lafuma Mobilier je synonymem pro kvalitu a odolnost. Co dělá náš nábytek tak výjimečný?

  1. Zdravotně nezávadné potahy: Všechny naše modely jsou vybaveny potahy, které jsou šetrné k vašemu zdraví, mají atesty zdravotní nezávadnosti dle požadavků EU. Jsou vyvinuty tak, aby odolaly UV záření, měnícím se povětrnostním podmínkám i dalším vlivům.

  2. Superodolnost: Naše produkty jsou testovány na extrémní podmínky. Odolávají protržení a jsou připraveny na dlouhodobé používání.

  3. Eco-design: Jsme hrdí na to, že naše výrobky jsou ekologicky šetrné. Používáme recyklované materiály a dbáme na dlouhou životnost. Naše výroky jsou recyklovatelné.

  4. Široká paleta modelů: Vyberte si z naší nabídky různých modelů a barev. Od relaxačních křesel po lehátka a stoly – u nás najdete to pravé pro váš relax a pohodu s Vašimi blízkými.

LAFUMA MOBILIER: Výběr potahu pro venkovní nábytek

Při výběru potahu pro váš venkovní nábytek je důležité zvolit materiál, který je odolný, snadno udržovatelný a zároveň příjemný na dotek. LAFUMA MOBILIER nabízí širokou škálu kvalitních materiálů.

Batyline® Iso: Nejvíce provzdušněná tkanina s vazbou 1 útková nit/1 osnovní nit. Je ideální pro venkovní použití, odolává UV záření, nepříznivému počasí a je snadno čistitelná. 

  Batyline ISO

Velio® NEO: Technická tkanina vhodná zejména pro venkovní použití, struktura analogická k BatylineISO. Její hlavní předností je vynikající odolnost vůči UV záření, otevřená vazba, která nezadržuje vodu a pevnost. Její inovativní vazba s pestrou útkovou nití přináší látce dotek modernosti a textury.

Batyline® Duo: Zesílená látka s vazbou 2 útkové nitě/1 osnovní nit. Nezadržuje vodu, rychle schnoucí a má vynikající UV odolnost. Je hustší a měkčí než předchozí dvě tkaniny, blíží se textilním tkaninám. 

AIRLON®: Mezi hlavní vlastnosti Airlonu patří mimořádná mechanická pevnost a odolnost vůči UV záření a špatnému počasí, díky čemuž je extrémně odolný. Snadno se udržuje a lze ho prát v pračce. Je vyroben ze 100% polyesterového vlákna, hladký a hebký na dotek.

Airlon   

LightComfort®: Silná "deko" akrylová tkanina, odolná vůči UV záření, vodoodpudivá a snadno se čistí. Použití výplně z pěny s vysokou hustotou poskytuje skvělý komfort sezení a zajišťuje delší životnost produktu. 3 vrstvy, složení: 100% Akryl, polyuretanová výplň vysoké hustoty, Propyl.

 

LifhtComfort     LightComfort  

AirComfort®: Trojvrstvá, prodyšná a extrémně pohodlná poduška. Ideální pro domácí i venkovní použití. 3 vrstvy, složení: 3D Mesh, prodyšné a propustné polyesterové polstrování, Batyline.

AirComfort    

BeComfort®: Otestujte přirozenou směs trendu a pohody! Nová textilie BeComfort®, která kombinuje technické znalosti Lafuma MOBILIER s naší exkluzivní designovou DNA. Posaďte se na tento perforovaný potah s texturovaným voštinovým vzorem, prodyšný a propustný (rychle schnoucí), se třemi vrstvami pro bezkonkurenční pohodlí s vynikajícím voštinovým designem. Certifikována bez látek toxických pro tělo a životní prostředí. Odolná vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Ideální pro domácí i venkovní použití. 3 vrstvy, složení: 3D Mesh, prodyšné a propustné polyesterové polstrování, Batyline.

     BeComfort   

Hedona®: Měkký technický potah pro interiér i exteriér. Používá tkaninu Batyline® Eden, která kombinuje flexibilitu, měkký dotek a odolnost vůči UV záření. 

HEDONA, dokonalá kombinace techniky, pohodlí a stylu. Technický „3vrstvý“ potah Hedona, který je výsledkem dlouhé výzkumné studie komfortu sezení a nových produktů pro vnitřní/venkovní použití, nabízí nepřekonatelný komfort a zároveň umožňuje design produktů s rafinovanými liniemi a jednoznačným moderním vzhledem. Dekorativní část vyrobená z Edenu originálním způsobem kombinuje technické kvality Batyline® s pohodlím, dotykem látky a stylem. Hedona se snadno udržuje, nezadržuje vodu, je prodyšná, rychle schne a nepůsobí na ni slunce. Snadno se udržuje v čistotě trochou mýdlové vody. 3 vrstvy, složení: Batyline® EDEN, prodyšné a propustné polyesterové polstrování, Batyline® ISO.

       Hedona   

Tundra Sunbrella®: 

Objevte tuto ultratrendovou, super měkkou texturu s hotovými akcenty. Měkká polstrovaná technická tkanina určená pro vnitřní i venkovní použití, která nabízí dobrou odolnost vůči povětrnostním vlivům a každodennímu opotřebení. Odolává slunečnímu záření, odpuzuje vodu a snadno se čistí (mýdlovou vodou). Všechny její technické vlastnosti dělají z této textilie ideálního partnera pro váš volný čas. 3 vrstvy, složení: Sunbrella, prodyšné a propustné polyesterové polstrování, Sunbrella.

 Tundra        Tundra  

Soft: Moderní a pohodlné. Tato technická textilie určená pro vnitřní použití nabízí vysokou odolnost při každodenním používání. Snadno se čistí, SOFT se vyrábí ve dvou vrstvách: plátno Airlon a hustá plstěná tkanina, 100% polyester, který šetří teplo a nabízí bezkonkurenční pohodlí.

Soft

Zvolte LAFUMA MOBILIER a užijte si venkovní pohodlí ve stylu. 🌟