Lafuma MOBILIER specialista na zahradní nábytek od roku 1954

Společnost LAFUMA MOBILIER navrhuje, vyvíjí a vyrábí zahradní nábytek, který Vám usnadní život a zároveň Vám přinese pohodlí a pohodu.

Jako specialisté na přenosný relaxační a zahradní nábytek pro Váš domov i pro venkovní použití nabízíme chytré, udržitelné produkty s 5letou zárukou. Přinášíme ikonické polohovací relaxační křeslo, které bylo původně vyvinuto v roce 1962 a bylo neustále vylepšováno, aby díky své poloze Zero Gravity nabízelo bezkonkurenční pohodlí. Jděte kamkoli s našimi designovými křesly POP-UP a SPHINX nabízenými také v různých látkách a barvách. Odpočiňte si na terase, balkoně nebo u bazénu s našimi moderními lehátky TRANSABED. Užijte si s přáteli a rodinou náš zahradní nábytek s praktickými, odolnými stoly a židlemi, stejně jako s našimi zahradními polohovacími nebo opalovacími lehátky

Když v roce 1954 značka představila svou první řadu přenosného venkovního nábytku, byl koncipován, navržen a vyroben v Anneyronu v Drôme. Je tomu tak dodnes a Lafuma MOBILIER se tak může hrdě hlásit ke své lokální odpovědnosti. 

V současnosti je Lafuma MOBILIER jedním z předních výrobců přenosného venkovního a relaxačního nábytku na světě.

 

 

Lafuma MOBILIER dnes: Ekologicky s citem pro historické know-how, region a pohodu lidí

 

Naše společnost má dlouhou historii, byla založena bratry Lafumovými v roce 1930, kteří se zaměřovali na výrobu turistických batohů s kovovou konstrukci. Firma vyzbrojená znalostmi z oblasti "kov&látka" rozvíjenými od roku 1954 v historické oblasti Drôme v Anneyronu, a díky 130 zapáleným zaměstnancům, je hrdá na to, že získala prestižní označení Entreprise du Patrimoine Vivant EPV/Společnost živoucího dědictví, které je udělováno francouzským společnostem s vynikajícími řemeslnými a průmyslovými znalostmi. 

LAFUMA Mobilier je společnost, která vyrábí "lokálně", většina materiálů pochází z okruhu 150 km! Dnes se 68 % nákupů surovin uskutečňuje ve Francii a 99 % pochází z Evropy. Tato geografická blízkost usnadňuje obchod s dodavateli a umožňuje rychlou odezvu. Tím, že své produkty vytváří na francouzském území, se zavazuje zachovat jedinečné savoir-faire (know-how) pro bezkonkurenční kvalitu pod označením MADE IN FRANCE.

Od roku 2014 získaly různé produktové řady Lafuma MOBILIER také označení Origine France Garantie/Garantovaný francouzský původ, které je uznáním oddanosti místnímu průmyslu a je zárukou kvality a dohledatelnosti zdrojů. 

Navrhujeme nábytek, který je odolný, opravitelný a vyrobený ve zdravých průmyslových podmínkách. Náš lehký, skládací a trvanlivý nábytek snižuje problémy se odpadem, což je klíčový bod zákona AGEC Anti-Gaspillage pour une Économie Circulaire/Proti plýtvání v oběhovém hospodářství pro trh s nábytkem. 

Naše produkty jsou navrženy tak, aby měly trvale pozitivní dopad na život, ať už přemístíte nebo předěláte své vnitřní nebo venkovní prostory. Rozhodli jsme se jít nad rámec legislativy - která od výrobců vyžaduje pouze 2letou záruku na své výrobky - tím, že poskytujeme záruku na všechny naše výrobky pro domácnost po dobu 5 let.

V letech 2021 a 2022 byla Lafuma MOBILIER vyhlášena německým deníkem Bild jako "Nejlepší zahradní značka" ve letech 2021, 2022 a 2023.

Lafuma MOBILIER SAS je součástí skupiny CALIDA GROUP, zatímco značka Lafuma OUTDOOR s oblečením a doplňky do přírody patří spolu se značkou Millet do zcela nezávislé skupiny Millet Mountain Group. Lafuma NÁBYTEK je výhradní zastoupení společnosti Lafuma MOBILIER SAS pro Česko a Slovensko.