RT2 nejdostupnější model relaxačních křesel Lafuma - Garance spokojenosti - na poctivé vyzkoušení máte 30 dnů!

Relaxační křeslo Lafuma MOBILIER RT2 - pohodlí na dosah ruky

Hledáte relaxační křeslo, které Vám zajistí maximální pohodlí a relaxaci s nižším rozpočtem? Pak je pro Vás ideální volbou relaxační křeslo Lafuma MOBILIER RT2, které Vám nabízí možnost nastavit si různé polohy podle vašich potřeb a preferencí. Ať už chcete číst, odpočívat, nebo si dopřát stav beztíže, toto křeslo Vám to umožní.

Toto křeslo má mnoho výhod, které zvýší váš komfort a spokojenost:

  1. Je vyrobeno z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Rám je z ocelové trubky HLE (vysoká mez pružnosti) Ø 20 mm, která je odolná proti korozi a zatížení. Potah je z odnímatelného materiálu Batyline® Iso, který je odolný proti UV záření, plísním, a snadno se čistí. Potah je navíc připevněn pomocí elastických lanek, které zajistí měkké a příjemné sezení. Lanka jsou vyměnitelná, takže si můžete koupit náhradní, pokud by se opotřebovala.
  2. Má několik praktických funkcí, které zvýší Váš komfort. Můžete si nastavit polohu stavu beztíže, kdy jsou Vaše nohy mírně nad úrovní srdce a svírají úhel 127°. Tato poloha je ideální pro odpočinek a regeneraci.
  3. Křeslo má také jednodílné područky z umělé pryskyřice, které Vám umožní snadno nastavit polohu pomocí aretace.
  4. Dále má křeslo nastavitelnou a odnímatelnou opěrku hlavy, která podpoří Vaši krční páteř.
  5. Má i chrániče podlahy, které zabrání jejímu poškrábání při posouvání křesla.
  6. Je navrženo tak, aby se snadno přepravovalo, skladovalo a udržovalo. Křeslo je lehké a skládací, takže ho můžete snadno přenášet a uskladnit.
  7. Potah je snadno sundatelný a lze ho prát v pračce. Křeslo je také odolné proti povětrnostním vlivům, takže ho můžete používat na zahradě, terase, nebo u bazénu.

Jaké je nejlepší křeslo na bolesti zad?

Jaké je nejlepší křeslo na bolesti zad?

Pokud jde o nalezení správného křesla pro zmírnění bolesti zad, může být výběr obtížný. Pokračujte ve čtení pro odborné rady ohledně výběru křesla, které vám poskytne maximální úlevu a pohodlí.

Rádce

Vyberte si svoje křeslo na celý život

Vyberte si svoje křeslo na celý život

Ať už hledáte křeslo pro relaxaci na zahradě, pohodlné posezení u krbu nebo lehké a kompaktní křeslo na výlety, Lafuma má pro vás to pravé.

V nabídce najdete širokou škálu modelů v různých designech a barevných provedeních, takže si vyberete křeslo, které dokonale zapadne do vašeho interiéru i exteriéru.

Vyberte si Lafuma křeslo a užijte si díky 5 leté záruce a opravitelnosti pohodlí a relaxaci po celý život.

Křeslo Lafuma se stane vaším věrným společníkem pro všechny chvíle odpočinku a pohody.


Vdechněte svému křeslu Lafuma nový život s novým potahem!

Vdechněte svému křeslu Lafuma nový život s novým potahem!

Vaše křeslo Lafuma vám slouží už léta a stalo se vaším oblíbeným místem pro relaxaci. Časem se ale potah opotřebuje, vybledne nebo se vám prostě jen přestane líbit. To ale neznamená, že byste se museli loučit s celým křeslem! Výměna potahu je snadná a zvládne ji každý.

Důležité:

  • Potahy na lanka a klipy jsou vzájemně kompatibilní. Můžete je libovolně zaměňovat, ať už máte křeslo s lanky nebo s klipy, rozhodující je typ rámu (RT, RSX)
  • Některé potahy jsou kompatibilní s více modely křesel Lafuma. Vždy si proto před nákupem zkontrolujte kompatibilitu potahu s Vaším křeslem.
  • Pokud si nejste jisti, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme vybrat ten správný potah

Jaké potahy nabízíme a který vybrat?

Jaké potahy nabízíme a který vybrat?

V závislosti na modelu je náš nábytek Lafuma vybaven potahy s různými vlastnostmi, všechny jsou ale zdravotně nezávadné a super-odolné - vyvíjené tak, aby odolaly UV záření, měnícím se povětrnostním podmínkám i dalším vlivům, jsou odolné i proti protržení. Snadno se čistí a udržují, takže si budete moci užívat svůj nábytek bez starostí.

V Lafuma MOBILIER si uvědomujeme, že výběr potahu pro Váš zahradní nábytek je důležitým rozhodnutím. Proto vám nabízíme širokou škálu materiálů a barev, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám a stylu. Ať už hledáte odolný potah pro venkovní použití, měkký a pohodlný potah pro interiér, nebo moderní a elegantní design, u nás si jistě vyberete.

Kromě široké škály materiálů vám nabízíme také různé barvy a vzory, takže si můžete vybrat potah, který bude ladit s vaším nábytkem a exteriérem.

Další