Vychutnejte si pohodlí a styl na terase i zahradě s venkovním nábytkem z řad ORON a ANCÔNE od Lafuma MOBILIER. - Barva potahu - Modrá Celadon

Stolování venku s Lafuma MOBILIER: Vychutnejte si pohodlí a styl na terase i zahradě s rodinou a přáteli

Toužíte po stylovém a pohodlném stolování venku? Lafuma MOBILIER vám přináší široký výběr venkovního jídelního nábytku z řad ORON a ANCÔNE, který promění vaši terasu či zahradu v oázu pohody a dobrého posezení. Nábytek Lafuma MOBILIER je vyroben z luxusních a odolných materiálů, které vám zajistí maximální pohodlí a dlouhou životnost.

Nechte se unášet komfortem a odolností:

  • Židle HLE: textilní tkaninou Batyline nebo BeComfort.
  • Židle ORON: Kombinace hliníku a textilní tkaniny Bytaline nebo 3vrstvé podušky BeComfort. Batyline je odolný proti UV záření, vodě a skvrnám, BeComfort je extra pohodlný a prodyšný. Hliník je lehký a odolný proti korozi
  • Stoly ORON a ANCÔNE: Vyrobeny z hliníku a HPL desek. Hliník je lehký a odolný proti korozi, HPL desky jsou odolné proti UV záření, poškrábání a vodě.
  • Židle řada ANCÔNE: Vyrobeny z vysoce elastické oceli. Nabízí i luxusní materiály Hedona a Tundra. Hedona je 3vrstvý potah s odolností proti UV záření a vodě, Tundra je textilní tkanina interiérové kvality s vysokou odolností a prodyšností.

Vytvořte si s námi venkovní prostor, ve kterém se budete cítit skvěle!

Venkovní dekorace: jaké trendy přináší rok 2024?

Venkovní dekorace: jaké trendy přináší rok 2024?

Venkovní dekorace: jaké trendy přinese rok 2024? Rok 2024 teprve začal a mezi novými dekorativními produkty se již objevuje několik trendů. Jasné barvy, nové technologie a neominimalismus slibují závan čerstvého vzduchu pro nadcházejících dvanáct měsíců! Tyto tři trendy pro venkovní dekorace v roce 2024 jsme pro vás analyzovali a můžeme říci, že jsme z nich nadšeni.