Proměňte svůj obývací pokoj v oázu klidu a pohody s relaxačními a TV křesly Lafuma MOBILIER. - Nosnost 150 kg

TV křesla Lafuma MOBILIER: Pohodlí a design v jednom

Toužíte po dokonalém odpočinku ve vašem obývacím pokoji? Křesla Lafuma MOBILIER vám to umožní! Nabízíme široký výběr relaxačních TV křesel v moderním i klasickém designu, která se stanou nejen pohodlným doplňkem, ale i designovým klenotem vašeho interiéru. Křesla Lafuma MOBILIER se vyznačují komfortem, designem a patentovanými technologiemi pro dokonalé uvolnění.

Nechte se unášet komfortem:

  • Exkluzivní materiály: Křesla Lafuma MOBILIER jsou vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, které zajišťují maximální trvanlivost a odolnost při maximálním pohodlí.
  • Patentované technologie: Lafuma MOBILIER je známá svými patentovanými technologiemi, jako zavěšení potahu na rám pomocí elastomerových klipů nebo systém, který umožňuje současné plynulé polohování opěradla a podnožky pro dokonalé uvolnění, s možností aretace požadované polohy.
  • Ergonomický design: Křesla Lafuma MOBILIER jsou navržena s ohledem na ergonomii, takže se perfektně přizpůsobí vašemu tělu a zajistí optimální podporu páteře.
  • Funkčnost a praktičnost: Křesla Lafuma MOBILIER jsou velmi stabilní, mají vysokou nosnost a jsou skládací, což umožňuje je snadno přemístit např. z interiéru na zahradu nebo uložit ve složeném stavu, kdy nezabírají moc místa. 

Doplňte svůj relax o praktické doplňky:

  • Deky: Měkké a příjemné deky pro ještě větší komfort.
  • Stolky: Praktické stolky k odkládání drobností.
  • Polštáře: Dekorační polštáře pro dotvoření útulné atmosféry.

Vytvořte si s námi domov plný pohody a relaxace!

Jak vybrat to nejlepší křeslo pro seniory?

Jak vybrat to nejlepší křeslo pro seniory?

Stárnutí s sebou přináší mnoho změn, ať už fyzických, tak psychických. Jedním z důležitých faktorů pro udržení zdraví a vitality je i kvalitní odpočinek. Správně vybrané křeslo může seniorům dopřát komfort, pohodu a relaxaci, které si zaslouží a zároveň jim pomoci s některými zdravotními obtížemi.

V tomto článku se podíváme na to, co je důležité při výběru křesla pro seniory a představíme vám křesla Lafuma, která splňují všechny požadavky na komfortní a zdravé sezení.


Otázky, které byste si měli položit před nákupem pohodlného křesla

Otázky, které byste si měli položit před nákupem pohodlného křesla

Pohodlné křeslo je nedílnou součástí každého domova. Ať už ho chcete na terasu, na zahradu, do pracovny, do obývacího pokoje jako TV křeslo, nebo do čtecího koutku, výběr správného křesla může být oříšek. V tomto článku Vám položíme několik klíčových otázek, které Vám pomohou zúžit výběr a najít křeslo, které bude perfektně vyhovovat Vašim potřebám.


Jaké je nejlepší křeslo na bolesti zad?

Jaké je nejlepší křeslo na bolesti zad?

Pokud jde o nalezení správného křesla pro zmírnění bolesti zad, může být výběr obtížný. Pokračujte ve čtení pro odborné rady ohledně výběru křesla, které vám poskytne maximální úlevu a pohodlí.

Rádce

Jaké relaxační křeslo Lafuma MOBILIER vybrat?

Jaké relaxační křeslo Lafuma MOBILIER vybrat?

Na první pohled vypadají všechna naše relaxační křesla velmi podobně, hlavní rozdíl je patrný v ceně. Cena odráží úroveň komfortu, pojďme se podívat na rozdíly mezi jednotlivými modely. 


Vyberte si svoje křeslo na celý život

Vyberte si svoje křeslo na celý život

Ať už hledáte křeslo pro relaxaci na zahradě, pohodlné posezení u krbu nebo lehké a kompaktní křeslo na výlety, Lafuma má pro vás to pravé.

V nabídce najdete širokou škálu modelů v různých designech a barevných provedeních, takže si vyberete křeslo, které dokonale zapadne do vašeho interiéru i exteriéru.

Vyberte si Lafuma křeslo a užijte si díky 5 leté záruce a opravitelnosti pohodlí a relaxaci po celý život.

Křeslo Lafuma se stane vaším věrným společníkem pro všechny chvíle odpočinku a pohody.


Proč byste si měli vybrat křeslo s polohou stavu beztíže neboli "Zero Gravity"?

Proč byste si měli vybrat křeslo s polohou stavu beztíže neboli "Zero Gravity"?

Co je výjimečného na křesle "Zero Gravity"? V křesle "Zero Gravity" si můžete odpočinout bez kompromisů! Poloha "Zero Gravity" doporučovaná lékaři, ergoterapeuty a zdravotními specialisty slibuje čistou relaxaci.

Co znamená poloha "Zero Gravity"?
Tato poloha vleže, při níž jsou nohy mírně nad srdcem, odpovídá poloze, kterou tělo přirozeně zaujímá v nulové gravitaci. Tento termín pochází od NASA ze 70. let 20. století. Přestože stále cítíte váhu vlastního těla, pocit gravitace je sedmkrát, podobně jako při plavání ve vodě. Tato poloha, kterou zaujímáte v lehátku Lafuma MOBILIER, vám proto umožňuje optimalizovat činnost vašeho těla. Toto křeslo aktivně působí proti bolestem zad a podporuje celkovou relaxaci a okamžitou úlevu od stresu. Nohy jsou zvednuté, stehna a horní část těla svírají úhel 127 stupňů - ideální úhel sklonu pro optimální relaxaci. Bederní páteř je v neutrální poloze, zádům se uleví, krev lépe cirkuluje a zklidní se i dech.

Další