Proměňte svou zahradu v oázu klidu a pohody s našimi produkty Lafuma MOBILIER pro sluneční lázně. - Akce

Sluneční lázně: Vytvořte si oázu relaxace na zahradě i terase

Toužíte po dokonalém odpočinku na sluníčku? Proměňte svou zahradu nebo terasu v oázu klidu a pohody s našimi produkty pro sluneční lázně. Nabízíme široký výběr opalovacích lehátek, relaxačních křesel a doplňků, které vám zpříjemní letní dny.

Nabízíme široký výběr opalovacích lehátek, relaxačních křesel a doplňků pro dokonalý letní odpočinek.

Nechte se unášet pohodlím:

  • Opalovací lehátka MIAMI: Pohodlná a elegantní lehátka s nastavitelným opěradlem pro dokonalé opalování. Vyrobená z kvalitních materiálů, odolných vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Vysoká verze lehátka je velmi pohodlná na sedání, vstávání. 
  • Relaxační křesla: Široká nabídka křesel v různých designech a materiálech. Naše křesla vám zaručí pocit stavu beztíže (ZERO GRAVITY), který vás zbaví stresu a napětí.
  • Doplňky: Doplňte svůj relax o praktické doplňky, jako jsou sluneční clony, držáky nápojů, osušky, deky, stolky a polštáře. V našem sortimentu naleznete vše, co pro dokonalé letní lenošení potřebujete.

Vytvořte si s námi nezapomenutelné letní vzpomínky!

Venkovní dekorace: jaké trendy přináší rok 2024?

Venkovní dekorace: jaké trendy přináší rok 2024?

Venkovní dekorace: jaké trendy přinese rok 2024? Rok 2024 teprve začal a mezi novými dekorativními produkty se již objevuje několik trendů. Jasné barvy, nové technologie a neominimalismus slibují závan čerstvého vzduchu pro nadcházejících dvanáct měsíců! Tyto tři trendy pro venkovní dekorace v roce 2024 jsme pro vás analyzovali a můžeme říci, že jsme z nich nadšeni.

Rádce

Jaké lehátko Lafuma MOBILIER si vybrat?

Jaké lehátko Lafuma MOBILIER si vybrat?

Všechna lehátka LAFUMA MOBILIER jsou pohodlná a odolná vůči slunečnímu záření i povětrnostním podmínkám. Naše výrobky jsou vyráběny ve Francii a označeny značkou "Origine France Garantie" a poskytujeme na ně pětiletou záruku a vy si tak můžete užívat dlouhé roky odpočinku.