RT2 nejdostupnější model relaxačních křesel Lafuma - Barva potahu - Modrá Ocean II

Relaxační křeslo Lafuma MOBILIER RT2 - pohodlí na dosah ruky

Hledáte relaxační křeslo, které Vám zajistí maximální pohodlí a relaxaci s nižším rozpočtem? Pak je pro Vás ideální volbou relaxační křeslo Lafuma MOBILIER RT2, které Vám nabízí možnost nastavit si různé polohy podle vašich potřeb a preferencí. Ať už chcete číst, odpočívat, nebo si dopřát stav beztíže, toto křeslo Vám to umožní.

Toto křeslo má mnoho výhod, které zvýší váš komfort a spokojenost:

  1. Je vyrobeno z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Rám je z ocelové trubky HLE (vysoká mez pružnosti) Ø 20 mm, která je odolná proti korozi a zatížení. Potah je z odnímatelného materiálu Batyline® Iso, který je odolný proti UV záření, plísním, a snadno se čistí. Potah je navíc připevněn pomocí elastických lanek, které zajistí měkké a příjemné sezení. Lanka jsou vyměnitelná, takže si můžete koupit náhradní, pokud by se opotřebovala.
  2. Má několik praktických funkcí, které zvýší Váš komfort. Můžete si nastavit polohu stavu beztíže, kdy jsou Vaše nohy mírně nad úrovní srdce a svírají úhel 127°. Tato poloha je ideální pro odpočinek a regeneraci.
  3. Křeslo má také jednodílné područky z umělé pryskyřice, které Vám umožní snadno nastavit polohu pomocí aretace.
  4. Dále má křeslo nastavitelnou a odnímatelnou opěrku hlavy, která podpoří Vaši krční páteř.
  5. Má i chrániče podlahy, které zabrání jejímu poškrábání při posouvání křesla.
  6. Je navrženo tak, aby se snadno přepravovalo, skladovalo a udržovalo. Křeslo je lehké a skládací, takže ho můžete snadno přenášet a uskladnit.
  7. Potah je snadno sundatelný a lze ho prát v pračce. Křeslo je také odolné proti povětrnostním vlivům, takže ho můžete používat na zahradě, terase, nebo u bazénu.

Jaké je nejlepší křeslo na bolesti zad?

Jaké je nejlepší křeslo na bolesti zad?

Pokud jde o nalezení správného křesla pro zmírnění bolesti zad, může být výběr obtížný. Pokračujte ve čtení pro odborné rady ohledně výběru křesla, které vám poskytne maximální úlevu a pohodlí.


Otázky, které byste si měli položit před nákupem pohodlného křesla

Otázky, které byste si měli položit před nákupem pohodlného křesla

Pohodlné křeslo je nedílnou součástí každého domova. Ať už ho chcete na terasu, na zahradu, do pracovny, do obývacího pokoje jako TV křeslo, nebo do čtecího koutku, výběr správného křesla může být oříšek. V tomto článku Vám položíme několik klíčových otázek, které Vám pomohou zúžit výběr a najít křeslo, které bude perfektně vyhovovat Vašim potřebám.


Jak vybrat to nejlepší křeslo pro seniory?

Jak vybrat to nejlepší křeslo pro seniory?

Stárnutí s sebou přináší mnoho změn, ať už fyzických, tak psychických. Jedním z důležitých faktorů pro udržení zdraví a vitality je i kvalitní odpočinek. Správně vybrané křeslo může seniorům dopřát komfort, pohodu a relaxaci, které si zaslouží a zároveň jim pomoci s některými zdravotními obtížemi.

V tomto článku se podíváme na to, co je důležité při výběru křesla pro seniory a představíme vám křesla Lafuma, která splňují všechny požadavky na komfortní a zdravé sezení.

Rádce

Jaké relaxační křeslo Lafuma MOBILIER vybrat?

Jaké relaxační křeslo Lafuma MOBILIER vybrat?

Na první pohled vypadají všechna naše relaxační křesla velmi podobně, hlavní rozdíl je patrný v ceně. Cena odráží úroveň komfortu, pojďme se podívat na rozdíly mezi jednotlivými modely. 


Vyberte si svoje křeslo na celý život

Vyberte si svoje křeslo na celý život

Ať už hledáte křeslo pro relaxaci na zahradě, pohodlné posezení u krbu nebo lehké a kompaktní křeslo na výlety, Lafuma má pro vás to pravé.

V nabídce najdete širokou škálu modelů v různých designech a barevných provedeních, takže si vyberete křeslo, které dokonale zapadne do vašeho interiéru i exteriéru.

Vyberte si Lafuma křeslo a užijte si díky 5 leté záruce a opravitelnosti pohodlí a relaxaci po celý život.

Křeslo Lafuma se stane vaším věrným společníkem pro všechny chvíle odpočinku a pohody.


Proč byste si měli vybrat křeslo s polohou stavu beztíže neboli "Zero Gravity"?

Proč byste si měli vybrat křeslo s polohou stavu beztíže neboli "Zero Gravity"?

Co je výjimečného na křesle "Zero Gravity"? V křesle "Zero Gravity" si můžete odpočinout bez kompromisů! Poloha "Zero Gravity" doporučovaná lékaři, ergoterapeuty a zdravotními specialisty slibuje čistou relaxaci.

Co znamená poloha "Zero Gravity"?
Tato poloha vleže, při níž jsou nohy mírně nad srdcem, odpovídá poloze, kterou tělo přirozeně zaujímá v nulové gravitaci. Tento termín pochází od NASA ze 70. let 20. století. Přestože stále cítíte váhu vlastního těla, pocit gravitace je sedmkrát, podobně jako při plavání ve vodě. Tato poloha, kterou zaujímáte v lehátku Lafuma MOBILIER, vám proto umožňuje optimalizovat činnost vašeho těla. Toto křeslo aktivně působí proti bolestem zad a podporuje celkovou relaxaci a okamžitou úlevu od stresu. Nohy jsou zvednuté, stehna a horní část těla svírají úhel 127 stupňů - ideální úhel sklonu pro optimální relaxaci. Bederní páteř je v neutrální poloze, zádům se uleví, krev lépe cirkuluje a zklidní se i dech.

Další