Futura - polohovací, skládací, ultraodolné a stylové relaxační křeslo se čtyřmi typy potahů ve dvou velikostech - Barva - Zelená Olive

Futura – Váš dokonalý relaxační společník, užijte si odpočinek se stylem.

Futura, vlajková loď relaxačních křesel od Lafuma, přináší nekonečný komfort a odpočinek. Co dělá Futuru tak výjimečnou?

  1. Mnoho klidových poloh: Futura nabízí širokou škálu poloh, včetně slavné “nulové gravitace”. S nohama mírně nad srdcem se cítíte jako byste se vznášeli, Vaše Tělo je pocitově 7x lehčí, ideální pro relaxaci.

  2. Pevné područky s aretací: Díky nim můžete bez námahy změnit polohu. Stačí jemně vyvinout tlak rukama a vstát.

  3. Bezkonkurenční kvalita: Futura je stejně jako ostatní naše výrobky vyrobena z ultraodolných materiálů, můžete ji používat venku i doma jako lehké, skládací TV křeslo. Je to společník, který vám dopřeje pohodu a klid, který se vyrábí už od 60. let.

  4. Inovativní design: Patentovaný systém zavěšení na elastomerové klipy spojující potah s rámem, což zajišťuje lepší ergonomii, pevnější pohodlí a optimální podporu zad. Snadné zapínání a odepínání potahu zaručuje dlouhou životnost. Výměna potahu je jednoduchá, zabere 5 minut Vašeho času.

  5. Náhradní díly: podporujeme udržitelnost, ekologii a jsme proti politice vyhazování - i po skončení 5 leté záruční doby si můžete křeslo sami opravit pomocí nabízených náhradních dílů
  6. Komfortní doplňky: Nastavitelný a odnímatelný polštář opěrky hlavy, opěrka nohou s ochranným plastovým krytem a podložky noh přidávají na pohodlí a bezpečnosti. Křeslo si můžete vylepšit o držák nápojů, polštář, deku nebo osušku .

  7. Široká paleta barev: Vyberte si z mnoha dostupných barevných provedení, které se hodí ke každému dekoru.

Jaké je nejlepší křeslo na bolesti zad?

Jaké je nejlepší křeslo na bolesti zad?

Pokud jde o nalezení správného křesla pro zmírnění bolesti zad, může být výběr obtížný. Pokračujte ve čtení pro odborné rady ohledně výběru křesla, které vám poskytne maximální úlevu a pohodlí.

Rádce

Vyberte si svoje křeslo na celý život

Vyberte si svoje křeslo na celý život

Ať už hledáte křeslo pro relaxaci na zahradě, pohodlné posezení u krbu nebo lehké a kompaktní křeslo na výlety, Lafuma má pro vás to pravé.

V nabídce najdete širokou škálu modelů v různých designech a barevných provedeních, takže si vyberete křeslo, které dokonale zapadne do vašeho interiéru i exteriéru.

Vyberte si Lafuma křeslo a užijte si díky 5 leté záruce a opravitelnosti pohodlí a relaxaci po celý život.

Křeslo Lafuma se stane vaším věrným společníkem pro všechny chvíle odpočinku a pohody.