Futura - polohovací, skládací, ultraodolné a stylové relaxační křeslo se čtyřmi typy potahů ve dvou velikostech - Barva potahu - Zelená Olive

Futura – Váš dokonalý relaxační společník, užijte si odpočinek se stylem.

Futura, vlajková loď relaxačních křesel od Lafuma, přináší nekonečný komfort a odpočinek. Co dělá Futuru tak výjimečnou?

  1. Mnoho klidových poloh: Futura nabízí širokou škálu poloh, včetně slavné “nulové gravitace”. S nohama mírně nad srdcem se cítíte jako byste se vznášeli, Vaše Tělo je pocitově 7x lehčí, ideální pro relaxaci.

  2. Pevné područky s aretací: Díky nim můžete bez námahy změnit polohu. Stačí jemně vyvinout tlak rukama a vstát.

  3. Bezkonkurenční kvalita: Futura je stejně jako ostatní naše výrobky vyrobena z ultraodolných materiálů, můžete ji používat venku i doma jako lehké, skládací TV křeslo. Je to společník, který vám dopřeje pohodu a klid, který se vyrábí už od 60. let.

  4. Inovativní design: Patentovaný systém zavěšení na elastomerové klipy spojující potah s rámem, což zajišťuje lepší ergonomii, pevnější pohodlí a optimální podporu zad. Snadné zapínání a odepínání potahu zaručuje dlouhou životnost. Výměna potahu je jednoduchá, zabere 5 minut Vašeho času.

  5. Náhradní díly: podporujeme udržitelnost, ekologii a jsme proti politice vyhazování - i po skončení 5 leté záruční doby si můžete křeslo sami opravit pomocí nabízených náhradních dílů
  6. Komfortní doplňky: Nastavitelný a odnímatelný polštář opěrky hlavy, opěrka nohou s ochranným plastovým krytem a podložky noh přidávají na pohodlí a bezpečnosti. Křeslo si můžete vylepšit o držák nápojů, polštář, deku nebo osušku .

  7. Široká paleta barev: Vyberte si z mnoha dostupných barevných provedení, které se hodí ke každému dekoru.

Jaké je nejlepší křeslo na bolesti zad?

Jaké je nejlepší křeslo na bolesti zad?

Pokud jde o nalezení správného křesla pro zmírnění bolesti zad, může být výběr obtížný. Pokračujte ve čtení pro odborné rady ohledně výběru křesla, které vám poskytne maximální úlevu a pohodlí.

Rádce

Jaké relaxační křeslo Lafuma MOBILIER vybrat?

Jaké relaxační křeslo Lafuma MOBILIER vybrat?

Na první pohled vypadají všechna naše relaxační křesla velmi podobně, hlavní rozdíl je patrný v ceně. Cena odráží úroveň komfortu, pojďme se podívat na rozdíly mezi jednotlivými modely. 


Vyberte si svoje křeslo na celý život

Vyberte si svoje křeslo na celý život

Ať už hledáte křeslo pro relaxaci na zahradě, pohodlné posezení u krbu nebo lehké a kompaktní křeslo na výlety, Lafuma má pro vás to pravé.

V nabídce najdete širokou škálu modelů v různých designech a barevných provedeních, takže si vyberete křeslo, které dokonale zapadne do vašeho interiéru i exteriéru.

Vyberte si Lafuma křeslo a užijte si díky 5 leté záruce a opravitelnosti pohodlí a relaxaci po celý život.

Křeslo Lafuma se stane vaším věrným společníkem pro všechny chvíle odpočinku a pohody.