Skládací designové motýlí křeslo Lafuma SPHINX Hedona - Barva potahu: Modrá Celadon, Potah: Hedona, Barva rámu: Bílá Kaolin

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Béžová Latte
Béžová Latte
Šedá Onyx
Šedá Onyx
Béžová Argile
Béžová Argile
Modrá Celadon
Modrá Celadon
Hedona
Šedá Titan, Bílá Kaolin

Skladem
ks

Hledáte stylové a pohodlné skládací křeslo pro váš domov nebo zahradu? Křeslo SPHINX Hedona od Lafuma MOBILIER je perfektní volbou! Toto křeslo je inspirováno ikonickým designem Lafuma a je vyrobeno z odolných materiálů, ocelový rám ve dvou barvách - titan a kaolin. Měkký a technický potah Hedona je k dispozici ve 4 barvách a křeslo se hodí do interiéru i exteriéru. Více

POP UP XL Lafuma MOBILIER - křeslo, které se přizpůsobí vašemu stylu

Hledáte křeslo, které vám nabídne nejen komfort, ale i flexibilitu? Pak je pro vás skvělou volbou křeslo POP UP XL Lafuma MOBILIER, které vám umožní snadno změnit polohu, design i místo. Toto křeslo je ideální pro relaxaci doma, na zahradě, nebo na cestách, ale také pro společné chvíle s rodinou nebo přáteli.

Mezi hlavní přednosti křesla SPHINX Hedona patří:

 • Zvýšený komfort: Toto křeslo má více látky a rozšířený sedák, které zajišťují větší pohodlí a podporu těla. Toto křeslo má také patentované, robustní elastomerové spoje, které dodávají křeslu stabilitu a pružnost. Toto křeslo je také testováno na maximální hmotnost 110 kg, takže se nemusíte bát, že by se poškodilo nebo zlomilo.
 • Flexibilní design: Toto křeslo má potah Hedona, který je vyroben z tkaniny Batyline® Eden, která je měkká a příjemná na dotek. Potah je odolný proti UV záření a vodě a snadno se udržuje. Křeslo je k dispozici ve 2 barvách potahu: béžová Latte a šedá Onyx. Potah je navíc odnímatelný a lze ho prát v pračce. Nabízíme také širokou škálu náhradních potahů, takže si můžete snadno změnit vzhled křesla.
 • Snadné skládání: Toto křeslo má chytrý skládací mechanismus “ve stylu deštníku”, který usnadňuje přepravu a zmenšuje složenou velikost křesla. Toto křeslo je také lehké, takže ho můžete snadno přenášet a uskladnit. Toto křeslo má také přenosný popruh, který se zavěsí na výsuvné trubky a zajišťuje bezpečné uzavření křesla.
 • Kvalitní materiály: Toto křeslo má pevný kovový rám z ocelové trubky HLE (vysoká mez pružnosti) o průměru 16 mm, která je odolná proti korozi a zatížení. Rám je také opatřen chrániči podlahy, které zabrání poškrábání podlahy při posouvání křesla.
 • Odolnost: Křeslo je vyrobeno z odolných materiálů a je vhodné pro použití v interiéru i exteriéru.
 • Styl: Křeslo má elegantní a moderní design, který se hodí do každého prostředí.
 • Praktické vlastnosti: Křeslo je lehké a snadno se skládá, takže ho můžete snadno přenášet a skladovat.

Křeslo SPHINX Hedona Titan je perfektní volbou pro všechny, kteří hledají stylové, pohodlné a skládací křeslo pro svůj domov nebo zahradu.

Technické parametry:

 • Materiál konstrukce: Ocel, barva titan a kaolin.
 • Materiál potahu: Batyline® Eden
 • Barvy potahu: rám titan: béžová Latte, šedá Onyx, rám kaolin: béžová Argile, modrá Celadon
 • Výška sedáku: 30 cm
 • Nosnost: 110 kg

Hmotnost: 4 kg.

Rozměry motýlí křeslo pop-up Lafuma SPHINX Hedona

Parametry
Typ křesla SPHINX
Velikost XL
Barva potahu Béžová LatteŠedá OnyxBéžová ArgileModrá Celadon
Potah Hedona
Barva rámu Šedá Titan, Bílá Kaolin