Skládací designové motýlí křeslo Lafuma POP UP XL BeComfort - Barva potahu: Modrá Bleu Encre, Potah: BeComfort, Barva rámu: Šedá Titan

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Modrá Bleu Encre
Modrá Bleu Encre
Šedá Silver
Šedá Silver
Šedá Dark Grey
Šedá Dark Grey
Zelená Olive
Zelená Olive
Hnědá Moka
Hnědá Moka
BeComfort
Šedá Titan

Skladem
ks

Křeslo Lafuma MOBILIER POP UP XL černý rám a potah BeComfort v 5 barvách Více

POP UP XL Lafuma MOBILIER - křeslo, které se přizpůsobí vašemu stylu

Hledáte křeslo, které vám nabídne nejen komfort, ale i flexibilitu? Pak je pro vás skvělou volbou křeslo POP UP XL Lafuma MOBILIER, které vám umožní snadno změnit polohu, design i místo. Toto křeslo je ideální pro relaxaci doma, na zahradě, nebo na cestách, ale také pro společné chvíle s rodinou nebo přáteli.

Toto křeslo má mnoho výhod, které oceníte:

  • Zvýšený komfort: Toto křeslo má více látky a rozšířený sedák, které zajišťují větší pohodlí a podporu těla. Toto křeslo má také patentované, robustní elastomerové spoje, které dodávají křeslu stabilitu a pružnost. Toto křeslo je také testováno na maximální hmotnost 110 kg, takže se nemusíte bát, že by se poškodilo nebo zlomilo.
  • Flexibilní design: Toto křeslo má hebký látkový potah Airlon, který se dokonale přizpůsobí každému interiéru. Můžete si vybrat z dvou barev: černé nebo titanové. Toto křeslo je také označeno jako LONGTIME®, což znamená, že je vyrobeno tak, aby vydrželo a bylo odolné. Potah je navíc odnímatelný a lze ho prát v pračce. Nabízíme také širokou škálu náhradních potahů, takže si můžete snadno změnit vzhled křesla.
  • Snadné skládání: Toto křeslo má chytrý skládací mechanismus “ve stylu deštníku”, který usnadňuje přepravu a zmenšuje složenou velikost křesla. Toto křeslo je také lehké, takže ho můžete snadno přenášet a uskladnit. Toto křeslo má také přenosný popruh, který se zavěsí na výsuvné trubky a zajišťuje bezpečné uzavření křesla.
  • Kvalitní materiály: Toto křeslo má pevný kovový rám z ocelové trubky HLE (vysoká mez pružnosti) o průměru 16 mm, která je odolná proti korozi a zatížení. Rám je také opatřen chrániči podlahy, které zabrání poškrábání podlahy při posouvání křesla.

Křeslo POP UP XL Lafuma MOBILIER je skvělou volbou pro každého, kdo hledá komfort a flexibilitu v jednom. Objednejte si ještě dnes a užijte si relaxaci, kterou vám toto křeslo nabízí.

Hmotnost: 3,10 kg.

Rozměry POP UP XL BeComfort

Parametry
Typ křesla POP-UP
Velikost XL
Barva potahu Modrá Bleu EncreŠedá SilverŠedá Dark GreyZelená OliveHnědá Moka
Potah BeComfort
Barva rámu Šedá Titan