Profi relaxační křeslo ECLIPSE

549 bodů do věrnostního systému

Cena
10 999 Kč

Výrobce
Lafuma MOBILIER

Kód produktu
P202400109

ks

ECLIPSE, multipoziční relaxační křeslo s klipy, pro komerční použití. Vysoký komfort sezení. Více

Relaxační křeslo ECLIPSE – komfort na pracovišti

Praktická relaxační křesla navržená pro použití na pracovišti, která přispívají k pocitu pohody a zvyšují kvalitu života, viz článek na našem blogu Odpočinek na pracovišti: Klíč k produktivitě a spokojenosti zaměstnanců.

LAFUMA MOBILIER vynalezl relaxační křeslo, které nabízí IDEÁLNÍ polohu pro odpočinek. Jeho vývoj probíhal pod dohledem lékařů, kteří doporučují polohu těla, ve které jsou nohy mírně nad úrovní srdce. Tato poloha se nazývá stav beztíže neboli "Zero-Gravity" (nulová gravitace), protože odpovídá přirozené poloze lidského těla ve stavu beztíže, kdy nohy a trup svírají úhel 127°. Výhody této polohy: uvolnění zad, zklidnění dechu, lepší krevní oběh a pocit lehkých nohou.

Relaxační křeslo ECLIPSE s těžko hořlavým potahem (klasifikace M2) je hygienické, snadno se udržuje, je skládací a přenosné, což zajišťuje snadné použití. Toto relaxační křeslo je ideální do kanceláří nebo pro vybavení odpočinkových prostor ve firmách. Je prokázáno, že "Powernap" (krátké zdřímnutí) po dobu 10 až 20 minut snižuje stres a zlepšuje kognitivní výkonnost.

Rám: Ocelové trubky HLE (vysoká mez pružnosti) Ø 20 mm. 100% polyesterový lak s vysokou odolností vůči UV záření.

Potah s klipy (tloušťka: 4 cm). Těžko hořlavá umělá kůže (klasifikace M2), odolná vůči ohni. Odnímatelný a vyměnitelný. Upevnění pomocí elastomerových klipů (patent LAFUMA MOBILIER).

Poloha "nulová gravitace": Nohy jsou mírně nad úrovní srdce a svírají úhel 127° pro optimální relaxaci.

Ergonomická, nastavitelná a odnímatelná opěrka hlavy.

Ergonomická opěrka zad.

Ergonomické područky z pryskyřice, nastavitelná poloha se stabilizátory. Ochranný kroužek na podnoži. Vysoce stabilní podložky. Ochrana proti převrácení.

Hmotnost: 9,2 kg

Eclipse křeslo rozměry