Opalovací lehátko vysoké Lafuma MIAMI II HAUT BatylineDUO - Barva potahu: Šedá Obsidian, Potah: BatylineDUO, Barva rámu: Šedá Titan, Výška rámu: Vysoký

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Šedá Galet
Šedá Galet
Šedá Obsidian
Šedá Obsidian
BatylineDUO
Šedá Titan
Vysoký

ks

Vysoké zahradní opalovací lehátko Lafuma MOBILIER Miami II HAUT je spojením designu, estetiky, dokonalé technologie a pohodlí. Výsledek dlouholetých zkušeností značky s venkovním nábytkem se vyznačuje klipovým zavěšením a ergonomickou výškou sedáku, které mu poskytují bezkonkurenční pohodlí. Lehátko Miami II s potehem BeComfort® je obzvláště dobré venku u bazénu díky svému vysoce výkonnému potahu, antikorozní ochraně a snadnému pohybu díky 2 kolečkům. Více

Je ceněno pro svůj puristický styl a eleganci.

Výhody:

Klipy: spojení rámu s potahem pomocí elastomerových klipů. Zaručují pevnější strukturu a lepší oporu v zádech. Tento systém (exkluzivní patent Lafuma) zaručuje, že látka zůstane rozměrově stálá i po použití. Usnadňuje také montáž/demontáž potahu, což umožňuje snadnější čištění.

Výška sedáku - 48 cm - pro větší pohodlí a ergonomii a také úložný prostor s potahem Batyline® pod sedákem.

Nastavitelné opěradlo: tři možné polohy s polohou vleže pro optimální opálení.

Trubkový ocelový rám o Ø 25 mm vyrobený z HLE oceli (zvláště elastické).

Zesílený potah Batyline® Duo je zvláště vhodný pro použití u bazénů, a to díky vynikající odolnosti vůči UV záření a tkanině, která nezadržuje vodu. Těsnější vazba 2/1 nit poskytuje Batyline® Duo pevnější vzhled a větší odolnost proti roztržení. Je extrémně robustní, snadno se udržuje a nedeformuje se. K odstranění skvrn postačí jemný čisticí prostředek, jako je vysoce účinný sprej na čištění a skvrny Lafuma MOBILIER.

Mobilita: model Miami II se snadno pohybuje díky kolům s elastomerovými obručemi (pro snížení hluku).

Vysoce kvalitní provedení: nastavitelná a odnímatelná opěrka hlavy, potah barevně sladěn s rámem z ocelových trubek a kolečky s dvojitými přírubami.

Hmotnost 13 kg.

Rozměry opalovací lehátko vysoké Lafuma MIAMI II

Parametry
Typ lehátka MIAMI II
Barva potahu Šedá GaletŠedá Obsidian
Potah BatylineDUO
Barva rámu Šedá Titan
Výška rámu Vysoký

Příslušenství2

Alternativní produkty7