Opalovací lehátko Lafuma MIAMI II BeComfort

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Šedá Silver
Šedá Silver
Šedá Dark Grey
Šedá Dark Grey
BeComfort
Šedá Titan
Standard

ks

Zahradní lehátko Miami II je spojením designu, estetiky a dokonalé technologie. Těží ze zkušeností značky s venkovním nábytkem a je unikátní svého druhu klipovým zavěšením, které mu přináší nepopsatelný komfort. Miami II je obzvláště dobré venku u bazénu díky svému vysoce výkonnému potahu BeComfort®, antikorozní ochraně a snadnému pohybu po 2 kolečkách. Více

Je ceněno pro svůj puristický styl a eleganci.

Výhody:

Klipy: spojení rámu s potahem pomocí elastomerových klipů. Zaručují pevnější strukturu a lepší oporu v zádech. Tento systém (exkluzivní patent Lafuma) zaručuje, že látka zůstane rozměrově stálá i po použití. Usnadňuje také montáž/demontáž potahu, což umožňuje snadnější čištění.

Nastavitelné opěradlo: tři možné polohy s polohou vleže pro optimální opálení.

Trubkový ocelový rám o Ø 25 mm vyrobený z HLE oceli (vysoce elastické).

Poduška BeComfort® je ekologická inovace. Díky své 3D síťovině bez dodatečné úpravy má tento potah snížený dopad na životní prostředí. Probarvená tkanina mu dodává vysokou odolnost proti UV záření. Skládá se ze tří funkčních vrstev: 3D síťoviny, 4 cm polyesterové vaty a podšívky Batyline® pro zajištění dlouhotrvajícího pohodlí a vynikající venkovní odolnosti.

Mobilita: model Miami II se snadno pohybuje díky kolům s elastomerovými obručemi (pro snížení hluku).

Vysoce kvalitní provedení: nastavitelná a odnímatelná opěrka hlavy, potah barevně sladěn s rámem z ocelových trubek a kolečky s dvojitými přírubami.

Nosnost: 140 kg.

Hmotnost 10,9 kg.

Rozměry opalovací lehátko Lafuma MIAMI II

Parametry
Typ lehátka Opalovací, MIAMI II
Barva potahu Šedá SilverŠedá Dark Grey
Potah BeComfort
Barva rámu Šedá Titan
Výška rámu Standard

Příslušenství2

Alternativní produkty10