Opalovací lehátko Lafuma MIAMI II BatylineDUO - Barva potahu: Šedá Obsidian, Potah: BatylineDUO, Barva rámu: Šedá Titan, Výška rámu: Standard

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Šedá Galet
Šedá Galet
Šedá Obsidian
Šedá Obsidian
BatylineDUO
Šedá Titan
Standard

ks

Zahradní lehátko Miami II je spojením designu, estetiky a dokonalé technologie. Těží ze zkušeností značky s venkovním nábytkem a je unikátní svého druhu klipovým zavěšením, které mu přináší nepopsatelný komfort. Miami II je obzvláště dobré venku u bazénu díky svému vysoce odolnému potahu Batyline® Duo, antikorozní ochraně a snadnému pohybu po 2 kolečkách.  Více

Je ceněno pro svůj puristický styl a eleganci.

Výhody:

Klipy: spojení rámu s potahem pomocí elastomerových klipů. Zaručují pevnější strukturu a lepší oporu v zádech. Tento systém (exkluzivní patent Lafuma) zaručuje, že látka zůstane rozměrově stálá i po použití. Usnadňuje také montáž/demontáž potahu, což umožňuje snadnější čištění.

Nastavitelné opěradlo: tři možné polohy s polohou vleže pro optimální opálení.

Trubkový ocelový rám o Ø 25 mm vyrobený z HLE oceli (zvláště elastické).

Zesílený potah Batyline® Duo je zvláště vhodný pro použití u bazénů, a to díky vynikající odolnosti vůči UV záření a tkanině, která nezadržuje vodu. Těsnější vazba 2/1 nit poskytuje Batyline® Duo pevnější vzhled a větší odolnost proti roztržení. Je extrémně robustní, snadno se udržuje a nedeformuje se. K odstranění skvrn postačí jemný čisticí prostředek.

Mobilita: model Miami II se snadno pohybuje díky kolům s elastomerovými obručemi (pro snížení hluku).

Vysoce kvalitní provedení: nastavitelná a odnímatelná opěrka hlavy, potah barevně sladěn s rámem z ocelových trubek a kolečky s dvojitými přírubami.

Hmotnost: 9,4 kg.

Rozměry opalovací lehátko Lafuma MIAMI II

Parametry
Typ lehátka Opalovací, MIAMI II
Barva potahu Šedá GaletŠedá Obsidian
Potah BatylineDUO
Barva rámu Šedá Titan
Výška rámu Standard

Příslušenství2

Alternativní produkty6