Opalovací lehátko Lafuma MIAMI II BatylineDUO

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Šedá Galet
Šedá Galet
Šedá Obsidian
Šedá Obsidian
BatylineDUO
Šedá Titan
Standard

ks

Zahradní lehátko Miami II je spojením designu, estetiky a dokonalé technologie. Těží ze zkušeností značky s venkovním nábytkem a je unikátní svého druhu klipovým zavěšením, které mu přináší nepopsatelný komfort. Miami II je obzvláště dobré venku u bazénu díky svému vysoce odolnému potahu Batyline® Duo, antikorozní ochraně a snadnému pohybu po 2 kolečkách.  Více

Je ceněno pro svůj puristický styl a eleganci.

Výhody:

Klipy: spojení rámu s potahem pomocí elastomerových klipů. Zaručují pevnější strukturu a lepší oporu v zádech. Tento systém (exkluzivní patent Lafuma) zaručuje, že látka zůstane rozměrově stálá i po použití. Usnadňuje také montáž/demontáž potahu, což umožňuje snadnější čištění.

Nastavitelné opěradlo: tři možné polohy s polohou vleže pro optimální opálení.

Trubkový ocelový rám o Ø 25 mm vyrobený z HLE oceli (zvláště elastické).

Zesílený potah Batyline® Duo je zvláště vhodný pro použití u bazénů, a to díky vynikající odolnosti vůči UV záření a tkanině, která nezadržuje vodu. Těsnější vazba 2/1 nit poskytuje Batyline® Duo pevnější vzhled a větší odolnost proti roztržení. Je extrémně robustní, snadno se udržuje a nedeformuje se. K odstranění skvrn postačí jemný čisticí prostředek.

Mobilita: model Miami II se snadno pohybuje díky kolům s elastomerovými obručemi (pro snížení hluku).

Vysoce kvalitní provedení: nastavitelná a odnímatelná opěrka hlavy, potah barevně sladěn s rámem z ocelových trubek a kolečky s dvojitými přírubami.

Hmotnost: 9,4 kg.

Rozměry opalovací lehátko Lafuma MIAMI II

Parametry
Typ lehátka Opalovací, MIAMI II
Barva potahu Šedá GaletŠedá Obsidian
Potah BatylineDUO
Barva rámu Šedá Titan
Výška rámu Standard

Příslušenství2

Alternativní produkty6