Proměňte svůj balkón s Lafuma MOBILIER z jídelny v relaxační zónu během okamžiku. - Barva potahu - Béžová Sesame

Proměňte svůj balkón s Lafuma MOBILIER: Z jídelny v relaxační zónu během okamžiku

Toužíte po flexibilním balkóně, který vám poslouží jak pro stolování, tak pro relaxaci? Lafuma MOBILIER vám přináší řešení s nábytkem BALCONY II a relaxačními křesly, které se snadno a rychle promění podle vašich potřeb.

Nechte se unášet flexibilitou a komfortem:

  • Nábytek BALCONY II: Stoly a židle BALCONY II se vyznačují skládacím designem, takže Váš balkón během okamžiku proměníte z jídelního koutku v útulnou relaxační zónu. Díky odolným materiálům, jako je ocel a textilní tkanina Batyline, si budete moci užívat komfortní posezení po mnoho let.
  • Relaxační křesla: Doplňte svůj balkón o pohodlné relaxační křeslo. Křesla Lafuma MOBILIER se vyznačují ergonomickým designem a vysokým komfortem sezení, nabízejí jedinečnou polohu stavu beztíže (ZERO GRAVITY). Všechny modely jsou skládací, takže je snadno uskladníte, když je nepoužíváte, můžete využít i praktické obaly.

Užijte si balkón naplno s Lafuma MOBILIER:

  • Flexibilita: Nábytek BALCONY II a relaxační křesla Lafuma se snadno skládají a rozkládají, takže během okamžiku proměníte svůj balkón podle Vašich potřeb.
  • Komfort a odolnost: Nábytek Lafuma MOBILIER je vyroben z kvalitních a odolných materiálů, které vám zajistí dlouhou životnost a maximální pohodlí.
  • Široký výběr: Nabízíme široký výběr produktů v různých designech a materiálech a barvách, takže si vyberete ideální kousky pro váš balkón.
  • Pohodlný nákup: Nakupujte online z pohodlí domova s rychlým doručením a možností vrácení zboží.

Vytvořte si s námi na balkóně prostor, který bude perfektně sloužit pro stolování i relaxaci!

Venkovní dekorace: jaké trendy přináší rok 2024?

Venkovní dekorace: jaké trendy přináší rok 2024?

Venkovní dekorace: jaké trendy přinese rok 2024? Rok 2024 teprve začal a mezi novými dekorativními produkty se již objevuje několik trendů. Jasné barvy, nové technologie a neominimalismus slibují závan čerstvého vzduchu pro nadcházejících dvanáct měsíců! Tyto tři trendy pro venkovní dekorace v roce 2024 jsme pro vás analyzovali a můžeme říci, že jsme z nich nadšeni.