Relaxační křesla Lafuma pro seniory - Potah - VelioNEO

Relaxační křesla Lafuma pro seniory: Dopřejte si pohodlí a relaxaci, které si zasloužíte

Hledáte komfortní a praktické křeslo, které vám zpříjemní odpočinek a uleví od únavy? Objevte relaxační křesla Lafuma z kolekcí FUTURA a EVOLUTION, která jsou speciálně navržena pro potřeby seniorů.

Stav ZERO GRAVITY:

Klíčovou vlastností křesel Lafuma je patentovaný systém ZERO GRAVITY, který zajišťuje optimální polohu pro relaxaci. V této poloze jsou nohy mírně nad úrovní srdce, čímž se dokonale uvolní svaly a páteř. Stav ZERO GRAVITY podporuje krevní oběh, snižuje tlak na klouby a napomáhá k celkovému zklidnění organismu.

Proč jsou křesla FUTURA a EVOLUTION ideální pro seniory:

  • Dvojité područky: Usnadňují nástup a vstávání z křesla a změny polohy.
  • Lehká konstrukce: Křesla se snadno přenáší a skládají.
  • Vhodná pro venkovní i vnitřní použití: Užijte si relaxaci na zahradě, terase i v pohodlí domova.
  • Pohodlné TV křeslo: Křesla Lafuma vám zpříjemní sledování vašich oblíbených filmů a seriálů.

Dopřejte si pohodlí a relaxaci, které si zasloužíte. Objevte relaxační křesla Lafuma pro seniory a užijte si chvíle odpočinku naplno!

Jak vybrat to nejlepší křeslo pro seniory?

Jak vybrat to nejlepší křeslo pro seniory?

Stárnutí s sebou přináší mnoho změn, ať už fyzických, tak psychických. Jedním z důležitých faktorů pro udržení zdraví a vitality je i kvalitní odpočinek. Správně vybrané křeslo může seniorům dopřát komfort, pohodu a relaxaci, které si zaslouží a zároveň jim pomoci s některými zdravotními obtížemi.

V tomto článku se podíváme na to, co je důležité při výběru křesla pro seniory a představíme vám křesla Lafuma, která splňují všechny požadavky na komfortní a zdravé sezení.

Rádce

Vyberte si svoje křeslo na celý život

Vyberte si svoje křeslo na celý život

Ať už hledáte křeslo pro relaxaci na zahradě, pohodlné posezení u krbu nebo lehké a kompaktní křeslo na výlety, Lafuma má pro vás to pravé.

V nabídce najdete širokou škálu modelů v různých designech a barevných provedeních, takže si vyberete křeslo, které dokonale zapadne do vašeho interiéru i exteriéru.

Vyberte si Lafuma křeslo a užijte si díky 5 leté záruce a opravitelnosti pohodlí a relaxaci po celý život.

Křeslo Lafuma se stane vaším věrným společníkem pro všechny chvíle odpočinku a pohody.


Proč byste si měli vybrat křeslo s polohou stavu beztíže neboli "Zero Gravity"?

Proč byste si měli vybrat křeslo s polohou stavu beztíže neboli "Zero Gravity"?

Co je výjimečného na křesle "Zero Gravity"? V křesle "Zero Gravity" si můžete odpočinout bez kompromisů! Poloha "Zero Gravity" doporučovaná lékaři, ergoterapeuty a zdravotními specialisty slibuje čistou relaxaci.

Co znamená poloha "Zero Gravity"?
Tato poloha vleže, při níž jsou nohy mírně nad srdcem, odpovídá poloze, kterou tělo přirozeně zaujímá v nulové gravitaci. Tento termín pochází od NASA ze 70. let 20. století. Přestože stále cítíte váhu vlastního těla, pocit gravitace je sedmkrát, podobně jako při plavání ve vodě. Tato poloha, kterou zaujímáte v lehátku Lafuma MOBILIER, vám proto umožňuje optimalizovat činnost vašeho těla. Toto křeslo aktivně působí proti bolestem zad a podporuje celkovou relaxaci a okamžitou úlevu od stresu. Nohy jsou zvednuté, stehna a horní část těla svírají úhel 127 stupňů - ideální úhel sklonu pro optimální relaxaci. Bederní páteř je v neutrální poloze, zádům se uleví, krev lépe cirkuluje a zklidní se i dech.