Jaké lehátko Lafuma MOBILIER si vybrat?

Dobře navržené a vybrané lehátko pro vaše pohodlí

Lafuma MOBILIER vyrábí 2 základní typy lehátek: opalovací a polohovací.

Hlavní funkcí skládacího lehátka je být pohodlné. Navrhli jsme lehátka se širokými sedáky, které se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla a nabídnou vám maximální pohodlí. Naše lehátka jsou nastavitelná a v závislosti na zvoleném modelu mohou zaujmout tři až čtyři různé polohy lehu. Všechna lehátka jsou navržena bez příčky v přední části sedadla, aby se zvýšilo pohodlí pro nohy při naklánění. Některé z našich modelů mají také polštářek pod hlavu. Tyto hlavové polštáře umožňují šetrné polohování krku. Hledáte maximální pohodlí? Objevte lehátko Transabed BeComfort®: toto lehátko je vybaveno měkkou, polstrovanou potahovou látkou, která je ideální pro relaxaci při čtení nebo zdřímnutí. 

Naše opalovací lehátka jsou maximálně komfortní, potah je zavěšen na elastomerových pružných klipech, které poskytují vašemu tělu ideální oporu. Opěrku lze nechat v rovné poloze pro pohodlné ležení na břiše, nebo ji zvednout podle potřeby do 3 poloh. Pro milovníky slunce s omezenou hybností přinášíme exkluzivně model MIAMI II Haut, který má výrazně vyšší ložnou plochu. 

Lehátka TRANSAT

Nabízíme čtyři různé modely polohovacích lehátek, které jsou k dispozici v různých materiálech barvách:

Transatube 2: lehké a kompaktní lehátko par excellence. Není tak široké jako jeho větší bratr Maxi Transat, ale přesto je pohodlné a robustní. Lze jej ultrakompaktně složit, a proto se snadno přepravuje a skladuje. Transatube je kompaktní a lehké lehátko nabízené jako základní model. Je dlouhé 94 cm a má šířku sedáku 56 cm (včetně rámu). Lze jej sklopit do čtyř poloh. Rám je vyroben z oceli HLE (High Limit Elastic) a unese hmotnost až 130 kg. Vysoce kvalitní látka Batyline® odolná proti UV záření je ideální pro venkovní použití.

Lehátko Lafuma Transatube

Maxi Transat: toto lehátko je ideální pro malé venkovní aktivity. Je kompaktní, přesto velkorysé a mimořádně stabilní. Díky nastavitelné opěrce zad a bezpečnostnímu nastavení jej lze nastavit do čtyř poloh. Je také k dispozici v mnoha barvách. Stejně jako ostatní modely nemá v přední části sedadla příčník pro optimální pohodlí. 

Sedačka Maxi-Transat je podobná sedačce Transatube. Jedná se však o jeho verzi XL s mnohem velkorysejšími rozměry. Mají podobnou délku 94 cm. Sedák je však o 6 cm širší a měří 62 cm (včetně rámu). Rám je vyroben ze stejného materiálu jako u výše zmíněného lehátka, ale maximální hmotnost je 140 kg. Vybírat můžete také z různých módních barev, které jsou ideální pro zpestření vašeho venkovního prostoru. 

Lehátko Lafuma Maxitransat

Maxi Transat Plus: Stejně jako Maxi Transat má obzvláště široký rám. Toto lehátko kombinuje lehkost, stabilitu a pohodlí. Je také vybaveno odnímatelným hlavovým polštářem pro podporu krku a zesílenou tkaninou Batyline® Duo.

Ve verzi Maxi-Transat Plus můžete využít odnímatelnou nastavitelnou opěrku hlavy a ještě odolnější technické tkaniny: Batyline® DUO a BeComfort®, který díky své třívrstvé matraci poskytuje ještě více relaxace. 

Lehátko Lafuma Maxitransat

Lehátko Transabed: Toto lehátko je maximálně pohodlné. Lehátko Transabed lze používat v interiéru i exteriéru a je vybaveno měkkými a pevnými područkami, opěrkou hlavy, pohodlným čalouněním a útulným sedákem. Lehátko je vybaveno podnožkou Next, která poskytuje další pohodlí. Je ideální pro odpočinek u bazénu nebo na terase. Jeho jedinečný design z něj dělá moderní lehátko. Potah BeComfort® byl inspirován buňkami včelího úlu, takže lehátko můžete používat venku i uvnitř.

Lehátko Transabed je mimořádně pohodlná verze lehátka LAFUMA MOBILIER. Kromě technických tkanin Batyline® ISO a DUO odolných proti UV záření a dešti může být vybaveno prodyšnými matracemi AirComfort® a BeComfort® a je ideální pro venkovní použití. Velkorysejší jsou i rozměry, maximální sklon umožňuje celkovou délku 112 cm a šířku sedáku 67 cm (včetně rámu). Toto třípolohové křeslo unese maximální hmotnost 140 kg. Nabízí také moderní vzhled a barvy, které lze snadno kombinovat s jakýmkoli venkovním vybavením.

Lehátko Lafuma Transabed

Opalovací lehátka MIAMI II 

Lehátka MIAMI II od Lafuma Mobilier se pyšní kombinací designu, estetiky a technické vychytralosti. Jsou dostupná ve dvou základních typech: standard a haut. Vynikají elegantním designem a luxusními materiály. Jsou dostupná ve dvou typech potahu Batyline® a BeComfort® a několika barvách, takže si každý vybere to pravé pro sebe.

Standardní lehátka MIAMI II nabízí klasickou výšku lehací plochy, která je ideální pro opalování a relaxaci. 

Opalovací lehátko Lafuma MIAMI II

Vysoká Haut varianta lehátek MIAMI II se vyznačuje vyšší lehací plochou, která zajišťuje ještě větší komfort. Pod lehací plochou se nachází praktický úložný prostor, kam si můžete uložit ručníky, opalovací krémy a další nezbytnosti. Lehátka haut jsou vhodná i pro osoby s pohybovými obtížemi. 

Opalovací lehátko Lafuma haut

Oba typy lehátek MIAMI II se pyšní kvalitním zpracováním a odolností. Potah Batyline® je odolný proti UV záření a vodě, takže lehátka vydrží i ty nejnáročnější povětrnostní podmínky. Robustní konstrukce z HLE oceli zajišťuje stabilitu a nosnost. Lehátka se snadno udržují a jsou opatřena praktickými kolečky pro snadné přemísťování.


Pohodlné lehátko by vám mělo zaručit bezkonkurenční chvíle odpočinku a pohodlí venku. Před výběrem venkovního nábytku je důležité zvážit určité body. Existuje totiž mnoho více či méně pohodlných a odolných lehátek:

Jsou lehátka odolná vůči povětrnostním vlivům (déšť, slunce atd.)?
Lehátko i opalovací lehátko: ideální pro pohodové opalování.
Pohodlné lehátko, slunečník, sluneční brýle a trocha opalovacího krému: nyní již nic nestojí v cestě pohodovému opalování. Lehátko je v létě jedním ze základních kusů venkovního nábytku. Lehátka od společnosti Lafuma MOBILIER jsou pohodlná a snadno přenosná, takže můžete relaxovat a užívat si slunce na zahradě, terase nebo u bazénu. Moderní lehátko nabízí řadu výhod a lze jej postavit i v interiéru. Zjistěte více o našich modelech lehátek a o tom, jak si vybrat to správné.

Skládací lehátko: z vysoce kvalitních materiálů odolných vůči povětrnostním vlivům.
Ve společnosti Lafuma MOBILIER klademe velký důraz na kvalitu materiálů použitých při výrobě našich výrobků. Chceme našim zákazníkům nabízet praktický, trvanlivý a mimořádně odolný venkovní nábytek, jako jsou i skládací lehátka. Proto v našem výrobním závodě ve francouzském Anneyronu navrhujeme lehátka, která bez problémů zvládnou všechny povětrnostní podmínky. Déšť a UV záření mohou vaše skládací lehátko poškodit, pokud rám a tkanina nejsou vhodné pro teplotní výkyvy, vlhkost a vysoké teploty. To platí zejména pro lehátka vyrobená ze dřeva nebo pryskyřičného výpletu, která mají problém přežít několik let venku. Proto nabízíme venkovní nábytek s ocelovou, pozinkovanou nebo HLE ocelovou konstrukcí, který bude i po dlouhé době vypadat jako nový. Všechny rámy skládacích lehátek jsou navíc potaženy kvalitními látkami, které jsou odolné proti oděru, roztržení a UV záření.

Skládací a lehké lehátko: ideální pro přepravu a skladování.
Naše lehátka nezabírají mnoho místa a lze je během chvilky složit nebo přemístit. Lze je také složit pro rychlé uskladnění v případě nepříznivého počasí. Naše lehátka jsou tak prostorově úsporná, že je lze snadno umístit ke zdi, za dveře nebo do skříně. Chtěli byste si lehátko vzít s sebou na dovolenou a strávit s ním odpočinkový víkend? To je také velmi snadné. Po složení se lehátko vejde do zavazadlového prostoru vašeho auta a bude vás doprovázet, kamkoli budete chtít.

Jak čistit venkovní lehátko?
Výběr správného lehátka pro vás bude od nynějška snadný. Zajímá vás, jak nejlépe pečovat o skládací lehátko? Venkovní nábytek LAFUMA MOBILIER byl navržen tak, aby jeho používání a údržba byly co nejjednodušší. Všechny potahy lze snadno sejmout, takže můžete čistit rám i potah nezávisle na sobě. V případě potřeby je k dispozici také mnoho jednotlivých dílů, náhradních potahů nebo kompletních náhradních sad pro naše různá lehátka. Jedná se o dobrý způsob, jak používat své výrobky udržitelným způsobem a přizpůsobit styl duchu doby.

Nyní jste se dozvěděli, jak si vybrat vhodné lehátko a jak o něj optimálně pečovat. Objednejte si nyní své nové lehátko a těšte se na chvíle odpočinku na zahradě.